شروع دوره جدید راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اطلاعات بیشتر
ورود و ثبت نام

معرفی افزونه‌های همکاری در فروش وردپرس

معرفی افزونه های همکاری در فروش وردپرس

اهداف هر وب سایت به نسبت فعالیت آن متفاوت است. اما تمامی سایت‌ها یک هدف مشترک یعنی افزایش ترافیک ورودی دارند و برای تحقق این هدف تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرند. یکی از روش‌هایی که باعث افزایش ترافیک ورودی سایت شما می‌شود استفاده از افزونه همکاری در فروش می‌باشد.

شما برای اینکه بتوانید منافع خود را با استفاده از بازاریابی محقق سازید می‌توانید از افزونه‌های همکاری در فروش استفاده کنید. امروز قصد داریم در این مقاله افزونه‌هایی بسیار کاربردی و قدرتمندی را برای شما معرفی کنیم. که با استفاده از آن بتوانید آمار بازدید سایت خود را افزایش دهید.

افزونه همکاری در فروش وردپرس چیست؟

همکاری در فروش درواقع روشی است که چندین کمپانی و یا حتی دو گروه مختلف می‌توانند از طریق آن به سود اشتراکی دست پیدا کنند. به صورت کلی یکی از این کمپانی‌ها به‌عنوان مرجع هستند. طرف و یا کمپانی دیگر از فروش محصولات سایت مرجع به درآمد می‌رسد که این درآمد معمولا، پورسانت است.

در حال حاضر بسیاری از افراد از این روش برای پیشبرد کار خود استفاده می‌کنند.، البته درست است که این استراتژی محبوبیت زیادی دارد اما اگر شما با ابزارها و روش کارکرد آن آشنا نباشید. می‌تواند کار بسیار سخت و مشکلی باشد و شما را با دردسر مواجه سازد.

افزونه‌های همکاری در فروش ابزارهای بسیار قدرتمندی هستند که می‌توانند با امکانات خود، کار را آسان کنند. این افزونه‌ها کار را برای مدیریت بهتر، پیگیری عملکردها و کمیسیون‌ها، گزارش میزان فروش و تبدیل‌ها و بسیاری موارد دیگر راحت می‌کنند.

در افزونه‌های همکاری در فروش دنبال چه ویژگی‌هایی باشیم؟

این افزونه‌ها باید به صورت موثر به بازرگانان در ایجاد، سفارش و ردیابی لینک‌های وابسته کمک کنند. در ادامه برخی از ویژگی‌هایی که بهتر است افزونه همکاری در فروش دارا باشد را در اختیار شما قرار می‌دهیم:

رابط کاربری ساده

یک افزونه وردپرس خوب باید تنظیمات، پیش نمایش و رابط کاربری آسانی داشته باشد. تا هر کسی بتواند به سادگی از تمامی قابلیت‌های آن استفاده کند.

گزینه‌های سفارشی‌سازی

داشتن انعطاف پذیری برای شخصی سازی تنظیمات و طرح‌ها برای کمک به مشاغل و شرکت‌های وابسته بسیار مهم است. به عنوان مثال: سیستم همکاری در فروش شما حتماً باید از قابلیت ارسال ایمیل پشتیبانی کند. تا شما بتوانید ایمیل‌های مختلفی را به بازاریابان و فروشندگان خود ارسال کنید.

اتوماسیون

گردش کار یک برنامه می تواند خسته کننده و پیچیده باشد. به عنوان مثال: ارسال ایمیل به شرکت‌های وابسته و پرداخت کمیسیون می‌تواند کار زمان‌بری باشد. یک افزونه مناسب باید دارای ویژگی‌های اتوماسیون باشد تا کاربران به سرعت بخشیدن به فرایندها و مقیاس تجارت خود کمک کنند.

معرفی بهترین افزونه همکاری در فروش

تمامی افزونه‌هایی که در اینجا برای شما معرفی می‌کنیم، بسیار کاربردی و قدرتمند هستند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم. به نسبت نیاز خود و وب سایت باید یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

افزونه‌هایی که در زیر برای ذکر کرده‌ایم کاملاً رایگان هستند و دانلود آن‌ها از طریق مخزن وردپرس امکان‌پذیر است.

Affiliates Manager

افزونه Affiliates Manager یک نرم‌افزار منبع باز است که به شما امکان استفاده از قابلیت‌های خود را بدون هیچ محدودیتی خواهد داد. درست است که این افزونه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد اما نباید هیچ نگرانی‌ای در خصوص قابلیت‌های آن داشته باشید.

اصلی‌ترین ویژگی این افزونه این است که به شما این امکان را می‌دهد که به صورت نامحدود با هر تعداد افراد همکاری در فروش داشته باشید. و یک سری گزارش کاملا دقیق در زمان فروش به‌دست آورید.

افزونه Affiliates Manager

این افزونه درعین حال که قابلیت‌های بی‌نظیری را در اختیار قرار می‌هد، رابط کاربری بسیار ساده‌ای نیز دارد. و بدون هیچ مشکلی می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

هم چنین مورد دیگری که اهمیت بسیار زیادی نیز دارد سازگاری این افزونه با افزونه فروشگاه‌ساز ووکامرس است. شما به راحتی می‌توانید از ادغام این دو افزونه کاربران زیادی را به سمت سایت خود جذب کنید و دامنه مدیریتی خود را گسترش دهید.

ازجمله امکانات بسیار کاربردی این افزونه می‌توان به قابلیت تایید خودکار کاربران و یا ارسال ایمیل به افرادی که با شما همکاری می‌کنند اشاره کرد.

ThirstyAffiliates Affiliate Link Manager

اگر به دنبال افزونه‌ای هستید که یک مدیریت همه‌جانبه و سازمان‌یافته در مورد بازاریابی مشارکتی در اختیارتان قرار دهد. ThirstyAffiliates Affiliate Link Manager یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید داشته باشید.

افزونه ThirstyAffiliates Affiliate Link Manager

این افزونه بدون شک جزء یکی از بهترین افزونه‌های مدیریت لینک‌های بازاریابی اشتراکی است. ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه، لینک دهی خودکار کلمات کلیدی و امکان قرار دادن پیوند جغرافیایی است. پیوند جغرافیایی به این معناست که با توجه به کشور فرد بازدیدکننده شما مقصدهای مختلفی را برای آن‌ها در نظر بگیرید.

علاوه بر این شما این امکان را خواهید داشت که مشخص کنید لینک‌ها در یک تب جدید باز شوند یا خیر. هم چنین می‌توانید تعیین کنید دسته لینک در URL نمایش داده شود.

YITH WooCommerce Affiliates

اگر شما فروشگاه اینترنتی خود را با استفاده از ووکامرس راه‌اندازی کرده‌اید، این افزونه می‌تواند به شما در راستای گسترش بخش تجارت الکترونیک سایت کمک کند.

بنابراین اگر شما سایت خود را با ووکامرس راه‌‌اندازی کرده‌‌اید، هنگام ادغام آن با افزونه YITH WooCommerce Affiliates نه تنها با هیچ مشکلی رو به رو نخواهید شد بلکه یک سری مزایا نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزونه YITH WooCommerce Affiliates

این افزونه بر روابط متقابل بین فردی که قصد همکاری اشتراکی دارد و کمپانی مرجع تمرکز دارد که همین موضوع باعث می‌شود یک سری ویژگی در اختیار هر دو طرف قرار گیرد.

یکی از ویژگی‌های این افزونه “درخواست پرداخت” است، به این صورت که شما به همکاران خود این امکان را می‌دهید که برای کمیسیون‌های خودشان درخواست برداشت کنند. هم چنین شما امکان مدیریت کمیسیون را نیز دارید، به این معنا که ممکن است شما هنگام مدیریت سفارش‌ها بخواهید یک شرکت یا فرد را حذف و یا اضافه کنید که این امر از طریق این افزونه برای شما امکان‌پذیر خواهد بود.

افزونه همکاری در فروش Affiliates

یکی دیگر از افزونه‌‌هایی که می‌‌توان از آن برای مدیریت کردن همکاری مشارکتی استفاده کرد، Affiliates می‌‌باشد.

این افزونه دارای یک داشبورد مدیریتی کاملا انعطاف‌پذیر است که امکانات زیادی در خصوص سفارشی‌سازی قرار می‌دهد، در واقع می‌توانید مطابق با نیاز خود، طرح و امکانات مختلفی را اضافه و یا کم کنید.

افزونه Affiliates

یکی دیگر از قابلیت‌های این افزونه امکان ادغام با ووکامرس است که این موضوع، کار را تا حد زیادی برای شما راحت می‌کند. ویژگی دیگر این افزونه، امکان ثبت خودکار شرکت‌های وابسته است، یعنی شما این امکان را دارید که شرکت‌های وابسته را حتی قبل از ساخت یک حساب کاربری به صورت خودکار استخدام کنید.

مورد دیگری که در این افزونه حائز اهمیت است، داشبورد کاربری بسیار حرفه‌ای است که به شما این امکان را می‌دهد برای همکاران خود یک داشبورد قدرتمند بسازید.

علاوه بر موارد بیان شده، این امکان را نیز خواهید داشت که تمامی کمیسیون‌ها را به طور همزمان بر اساس مبلغ جمع شده توزیع کنید.

Amazon Auto Links

افزونه Amazon Auto Links یک انتخاب بسیار مناسب برای افرادی است که می‌‌خواهند از سایت وردپرسی خود درآمدهای زیادی داشته باشند.

طبق زمینه کاری وب سایت شما این افزونه از دسته‌بندی موردنظر، لیست جدیدترین محصولات را در سایت شما نمایش خواهد داد.

افزونه Amazon Auto Links

هم چنین شما این امکان را دارید که با استفاده از این افزونه از محصولات سایت خود از طریق سایت آمازون درآمد دلاری کسب کنید، که برای این کار باید در مرحله اول در سایت Amazon Associates ثبت‌‌نام کنید.

ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه نداشتن وابستگی به JavaScript و یا درج خودکار پیوندها است که شما می‌توانید با استفاده از آن تصمیم بگیرید که خود پیوندها را نمایش دهید.

مورد دیگر امکان سفارشی‌سازی است، درواقع این امکان در دسترس قرار دارد که با استفاده از CSS، PHP و یا HTML به طرح موردنظر و دلخواه خود برسید.

ReferralCandy for WooCommerce

افزونه ReferralCandy for WooCommerce این امکان را می‌‌دهد تا برای مشتریانی که افراد دیگر را به سمت سایت شما هدایت می‌‌کنند، یک هدیه به‌‌صورت تخفیف، محصولات رایگان و یا حتی پول نقد در نظر بگیرید.

هم چنین این امکان را خواهید داشت که به مشتریان خود پاداش خودکار دهید، توزیع خودکار پاداش به‌صورت کد تخفیف و یا هدیه سفارشی، یکی دیگر از امکانات این افزونه به شمار می‌آید.

افزونه ReferralCandy for WooCommerce

مورد دیگری که اهمیت زیادی نیز دارد جلوگیری از کلاهبرداری است، درواقع این افزونه از فروش‌های تأیید نشده جلوگیری می‌کند و به آن‌ها پاداشی تعلق نمی‌گیرد.

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که با توجه به نیاز وب سایت یکی از این افزونه‌ها را دانلود و بر روی وی سایت خود نصب نمایید.

امیدواریم استفاده از افزونه همکاری در فروش وردپرس به افزایش فروش سایت شما کمک کند.

جهت خرید افزونه و قالب‌های وردپرسی با تخفیف از این لینک می‌توانید استفاده کنید.

فائزه مختاری

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *